6 July 2016 19:11 » Published by: » Leave a comment 
Problemy zdrowotne Katarzyny Nosowskiej

Hey nie wystąpi w Jarocinie oraz Węgorzewie

Niestety z powodu niespodziewanych problemów zdrowotnych formacja Hey została zmuszona do odwołania kilku najbliższych występów. Zespół nie wystąpi w Jarocinie oraz Węgorzewie.Hey zaskoczył dziś fanów niezbyt miłą wiadomością o problemach zdrowotnych Katarzyny Nosowskiej. Niestety wokalistka nabyła w ostatnich dniach kontuzję, która uniemożliwi jej występ z zespołem podczas tegorocznej odsłony Jarocin Festiwal oraz Naturalnie Mazury Festiwal. Jak poinformowała na oficjalnym fanpage Katarzyna Nosowska:

“Niestety, ale podczas kręcenie klipu do “Historii” zerwałam ścięgno Achillesa (dzisiaj operacja) i muszę odwołać wszelkie działania artystyczne zaplanowane na ten weekend – dotyczy to zarówno mojego występu na festiwalu w Jarocinie w piątek 8 lipca (projekt Nowsza Aleksandria), a także koncertu Hey’a 9 lipca na festiwalu w Węgorzewie.
No i taka to oto historia…naprawdę bardzo mi przykro :(
Przepraszam zarówno publiczność, która szykowała się na te wydarzenia, jak i organizatorów, którzy włożyli mnóstwo pracy, żeby jak najlepiej przygotować obydwie imprezy.”

Wokalistce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieje równie rychłego powrotu do koncertowania!