14 November 2016 09:49 » Published by: » Leave a comment 
Aerosmith wraca do Polski!

Aerosmith wraca do Polski!

Przyszły rok już w tym momencie koncertowo zapowiada się niesamowicie, a wszystko wskazuje, że to nie koniec dobrych wieści. Kolejna legenda rockowej sceny wraca prawdopodobnie do Polski!

Aerosmith to legendarny zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. To absolutna legenda sceny rockowej, która istnieje od 1970 roku i nieprzerwanie tworzy oraz koncertuje. Szacowany nakład ze sprzedaży wszystkich albumów zespołu na całym świecie wynosi 150 milionów egzemplarzy. Są jednymi z artystów z największą liczbą sprzedanych albumów wszech czasów.

Chociaż to jeszcze nie jest oficjalna wiadomość, zespół dziś ma ogłosić „ważne wydarzenie”, które zapowiada różnymi filmikami, na których pojawił się m.in. Władimir Putin, czy Papież. Wszystkie znaki wskazują (podobnie jak miało to miejsce w przypadku Foo Fighters), że Aerosmith wystąpi w Polsce!

Dodatkowo Live Nation Polska zapowiada ogłoszenia koncertowe na dziś. Czy zatem poznaliśmy kolejną gwiazdę Impact Festival 2017 przed czasem? Kiedy i gdzie dowiemy się już niedługo!