24 April 2015 18:36 » Published by: » Leave a comment 

Już niebawem w Polsce odbędą się dwa koncerty zespołów Red Fang oraz Turbowolf. Jak by tego było mało w akcji zobaczymy także The Stubs z Warszawy. Koncerty odbędą się 26 kwietnia we Wrocławiu oraz dzień później w Krakowie.

Red Fang dwukrotnie w Polsce!

To już kolejna wizyta grupy Red Fang w naszym kraju. Za każdym razem Bryan, Aaron, John i David dawali kapitalne widowisko, pełne świetnej muzyki, pozytywnej energii i obustronnej kapitalnej zabawy. Trzeba też dodać, że każdorazowo zespół promował w Polsce znakomite wydawnictwa, najpierw “Murder The Mountains”, potem “Whales And Leeches”. Do numerów z obu płyt nakręcone zostały nakręcone przezabawne wideoklipy. Liczniki paru z nich na YouTubie przekroczyły milion wyświetleń. Poza tym, że Red Fang świetnie się bawią na scenie, ciężko harują i w minionych paru latach intensywnie objeżdżali świat z koncertami, supportując między innymi Slayera. Ciężka praca się opłaciła, a nagrodą był między innymi występ w programie wielkiej gwiazdy amerykańskiej telewizji, Davida Lettermana. Nie każdemu z takiego kręgu muzycznego jest to dane. Red Fang otrzymało taką szansę, a oni świetnie to wykorzystali. Jeśli ktoś chociaż raz widział ich na żywo, nie trzeba go namawiać na zobaczenie Amerykanów w akcji po raz kolejny. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć występu grupy, będą mogły nadrobić stratę już w kwietniu 2015 roku.

Red Fang wystąpi dwukrotnie w naszym kraju. Zespól zagra 26 kwietnia we wrocławskim Alibi, a następnie 27 kwietnia w krakowskiej Fabryce.

Tak prezentuje się dokładny rozkład jazdy na oba miasta:

18:30 Drzwi
19:00 – 19:35 The Stubs
20:00 – 21:00 Turbowolf
21:30 – … RED FANG

{youtube}WQPfQvLIseA{/youtube}

Bilety dostępne będą w trzech opcjach cenowych: 60 zł (pierwsza pula), 70 zł (druga) oraz 80 zł w dniu koncertu.