13 February 2015 09:47 » Published by: » Leave a comment 

Kolejne zespoły dołączają do składu jednej z największych imprez studenckich w naszym kraju – Ursynaliów. Tym razem organizatorzy zdradzili nazwy czterech zagranicznych oraz jednej polskiej kapeli.

Ursynalia ogłaszają zagranicznych wykonawców!

Hatebreed, Napalm Death, The Quemists oraz Unearth to kolejni zagraniczni wykonawcy, którzy dołączają do składu tegorocznych Ursynaliów. Polskę reprezentować będzie natomiast grupa Deyacoda.

Hatebreed to jeden z najpopularniejszych składów wykonujących metalcore na świecie. Amerykańska grupa powstała w 1994 roku i na swoim koncie ma siedem znakomitych wydawnictw studyjnych oraz występy na największych wydarzeniach muzycznych na całym świecie.

{youtube}DBwgX8yBqsw{/youtube}

Napalm Death to angielska legenda death metalu. Zespół powstał w 1981 roku i nieprzerwanie tworzy oraz koncertuje. W swoich tekstach muzycy wielokrotnie wyrażali sprzeciw wobec rasizmowi oraz wojnom. W tym roku ukazał się piętnasty studyjny album grupy, zatytułowany Apex Predator – Easy Meat.

{youtube}33OZfCUsomk{/youtube}

The Quemists to brytyjski skład, który w swojej muzyce łączy muzykę drum’n’bass oraz elementy rocka, a nawet metalu. Grupa powstała w 2004 roku i do tej pory wydała cztery studyjne wydawnictwa.

{youtube}AOvDvAUr-So{/youtube}

Unearth pochodzi z Lynn w stanie Massachusetts i reprezentuje nurt metalcore. Do tej pory zespół zanotował w swoim dorobku sześć albumów studyjnych. Najnowszy z nich nosi tytuł „Watchers of Rule” i ukazał się pod konie 2014 roku.

{youtube}bWjTaaWyFkA{/youtube}

Dodatkowo do składu dołączyła formacja Deyacoda.

Przypominamy, że Ursynalia 2015 odbędą się w dniach 29-30 maja na terenie kampusu SGGW w Warszawie. Podczas wydarzenia wystąpią: Guano Apes, Skindred, Hatebreed, Napalm Death, The Quemists, Unearth, Coma, Jelonek, Bracia Figo Fagot, Bednarek, Farben Lehre, Chemia oraz Deyacoda.