28 January 2015 17:10 » Published by: » Leave a comment 

Po kilku latach przerwy na festiwalową mapę naszego kraju powraca jeden z najbardziej liczących się festiwali – Metal Hammer Festival.

Metal Hammer Festival powraca!Metal Hammer Festival to wydarzenie, które miało małą przerwę, jednak ku uciesze rockowych słuchaczy, powraca! Podczas dotychczasowych sześciu edycji festiwalu fani szeroko pojętego gitarowego grania mieli okazję obejrzeć tak znakomite zespoły jak Tool, Judas Priest, Opeth, Megadeth, Kreator, Bruce Dickinson czy Moonspell. Nie zabrakło też najlepszych zespołów z Polski jak Acid Drinkers, Mech, Hunter czy Vader.

Siódma edycja festiwalu odbędzie się 27 czerwca w katowickim Spodku, w nieco innej niż zwykle formule. A wszystko za sprawą szyldu „Prog Edition”, wyraźnie wskazującego, że tym razem możemy spodziewać się sporej dawki najlepszej muzyki z nurtu tzw. rocka i metalu progresywnego.

Pierwszego artystę, który potwierdził swój udział w tegorocznej edycji festiwalu Metal Hammer Festival 2015 poznamy już w najbliższy piątek, 30 stycznia o godz.13.00.

Bilety w sprzedaży od 4 lutego!

Szczegółowe informacje na temat Metal Hammer Festival 2015 – Prog Edition:
www.metalmind.pl/metalhammer-festival/
www.facebook.com/metalmindproductions