29 April 2015 13:27 » Published by: » Leave a comment 

Nareszcie po długich oczekiwaniach polskich fanów do naszego kraju na jedyny koncert przybędzie znakomita formacja rockowa – Imagine Dragons!

Imagine Dragons wystąpi w Polsce!

Utworzony w 2009 roku zespół Imagine Dragons w składzie Dan Reynolds, gitarzysta Wayne Sermon, basista Ben McKee oraz perkusista Daniel Platzman zagra swój pierwszy, oczekiwany koncert w Polsce.

Debiutancki album Night Visions (wydany w 2012 roku) był mocnym krokiem na drodze do gwiazd – zadebiutował na 2 miejscu listy Billboard Top 200 Albums, sprzedał się w blisko 4 milionach kopii na całym świecie i uplasował się na 1 miejscu Spotify Worldwide 2013.

Singiel “Radioactive” pochodzący z tego krążka pokrył się 9-krotnie platyną, podbił 1 miejsce listy Billboard Rock i w 2014 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii “Best Rock Performance.”

W lutym 2015 roku wydany został drugi album Smoke + Mirrors. Niezwykle widoczne jest na nim, jak Imagine Dragons wykorzystuje szaloną energię z życia na trasie, aby tchnąć w muzykę zarówno surowe napięcie, jak i niezwykłą wrażliwość. Wartym podkreślenia jest, że silna chęć tworzenia ryzykownej w brzmieniu, ale bezwstydnie szczerej muzyki pozostaje dla Imagine Dragons niezmienna od początku istnienia zespołu.

Koncerty i kontakt z publicznością od zawsze były dla Imagine Dragons niezwykle istotne zatem zespół nie może doczekać się występu dla fanów w Polsce.

Imagine Dragons wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie 2 lutego 2016 roku. Bilety w cenach 179 – 299 zł będą dostępne w sprzedaży od 4 maja (poniedziałek) od 10.00 na LiveNation.pl.

{youtube}4ht80uzIhNs{/youtube}