8 January 2015 14:19 » Published by: » Leave a comment 

Już w tym roku po raz pierwszy w naszym kraju wystąpi latynoska artystka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Anastacia nareszcie w Polsce!

Anastacia po raz pierwszy w Polsce!

Anastacia to amerykańska wokalistka, która już lata temu podbiła serca milionów fanów na całym świecie, a jej talentem zachwycał się praktycznie każdy. U progu wielkiej kariery zaczęła zmagać się ona z chorobą, przez co nieco zwolniła nieco tempo, jednak cały czas udowadniała swoją klasę i nie przeszkodziło jej to w utrzymaniu reputacji i miłości fanów.

Od 13. roku życia Anastacia choruje na chorobę Leśniowskiego-Crohna. 11 lat temu wykryto u niej z kolei raka piersi. Choroba została wyleczona, ale 27 lutego 2013 roku piosenkarka poinformowała o nawrocie i musiała nawet odwołać trasę koncertową.

– Było o niej może ostatnio mniej słychać, ale należy pamiętać o jej problemach zdrowotnych, które trochę wyeliminowały ją z walki o dobrą pozycję wśród światowych wokalistek – zauważa Roman Rogowiecki.

Najważniejsze jednak, że cały czas walczy i wraca do tego, co kocha. W Polsce wiele osób czeka na jej koncert. Tym bardziej, że nigdy dotychczas Anastacia nie miała okazji występować w naszym kraju – dodaje z kolei Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu w warszawskiej Stodole.

{youtube}vxgcJAf6iMk{/youtube}

Do Warszawy Anastacia przyjedzie promować najnowszą płytę “Resurrection”, która trafiła do sklepów w tym roku. Jednak z całą pewnością w Polsce Anastacia zaprezentuje swoim fanom także największe hity, których nie brakuje w jej bogatym dorobku artystycznym.

– Jej starszych utworów słucha się z wielką przyjemnością i mam nadzieję, że w Polsce postawi na dobry mix. Anastacia na pewno doskonale wie, na co czekają jej fani. Z jednej strony będzie więc chciała pokazać, że nie stoi w miejscu i nagrywa nowe rzeczy. Z drugiej, bez wątpienia, podczas koncertu wykona też liczne, stare przeboje – wyjaśnia Roman Rogowiecki.

Anastacia pojawi się w Polsce 18 kwietnia w warszawskim klubie Stodoła. Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: ww.prestigemjm.com, eBilet.pl, ticketpro.pl, a także w salonach Empik na terenie całego kraju. Wejściówki dostępne są także za pośrednictwem strony www.stodola.pl oraz w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10).