19 March 2014 12:22 » Published by: » Leave a comment 

Już 23 marca w bydgoskiej Estradzie będzie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla hiphopowych słuchaczy. Tego dnia bowiem wystąpią wspólnie jeden z najpopularniejszych polskich raperów O.S.T.R. oraz amerykańsko-kanadyjski artysta – Marco Polo!

O.S.T.R. i Marco Polo wspólnie w BydgoszczyMarco Polo to artysta, którego nie często można zobaczyć podczas występów w Polsce. Amerykańsko-kanadyjski raper niedawno nagrał bardzo ciekawy projekt „Kartagina” z jednym z najbardziej popularnych polskich wykonawców hiphopowych, jakim bez najmniejszych wątpliwości jest O.S.T.R., a już w marcu przybywa do naszego kraju na 8 koncertów, aby promować wydawnictwo.

Jak o projekcie wypowiada się O.S.T.R.: „Nagranie całej płyty z Marco Polo było jednym z moich największych muzycznych marzeń, ale myślałem, że jest to marzenie ściętej głowy. Nie ukrywam, że współpraca z Marco jest dla mnie zaszczytem, starałem się sprostać jego bitom, dlatego płyta powstawała 3 lata. Selekcja tematów, tekstów i bitów była okrutna. Od początku mieliśmy wizję na ten album – coś najlepszego, określającego szczyt naszych możliwości na dzisiaj. Nie wiem czym sobie na to zasłużyłem, ale Marco wysłał mi ponad 80 bitów do wyboru. Praca nad płytą była bardzo intensywna. Nagrywki trwały non-stop, tydzień w tydzień od 2011 roku. Razem włożyliśmy w tę płytę całe serce, siłę i umiejętności, które mamy. Zarwaliśmy niejedną noc. Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się dzieje.”

Koncerty te to niezwykła okazja, aby zobaczyć ten niesamowity duet na żywo. Za dekami pojawi się natomiast DJ Haem.

{youtube}WzGdDjK0bVg{/youtube}

W roli supportu pojawią się:

Sarius – https://www.facebook.com/sariusmc
Zorak – https://www.facebook.com/pages/Zorak/196864270327840
Pafarazzi – https://www.facebook.com/pafarazzi
WMW (W Mieście Wychowani) – https://www.facebook.com/wmwAJL?fref=ts

Befor oraz After Party poprowadzi DJ Paulo.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/670800462943107/

Koncert odbędzie się już 23 marca w bydgoskim klubie Estrada StageBar. Start o godzinie 20:00.

Bilety dostępne w następujących pulach cenowych:

  • I pula – 35 zł
  • II pula – 40 zł
  • III pula – 45 zł

Wejściówki można nabywać w: