29 August 2014 11:16 » Published by: » Leave a comment 

Już w listopadzie w Toruniu wystąpi absolutna legenda sceny elektornicznej, która świętować będzie 20-lecie muzycznej kariery!

Legendarny Scooter w Toruniu!

Mowa tutaj o zespole Scooter, który jest żywą legendą muzyki elektronicznej. Formacje tworzą H.P. Baxxter, Rick J. Jordan i Michael Simon, którzy od lat nie zwalniają tempa i aktywnie koncertują oraz tworzą. Pierwszy ich hit „Hyper Hyper” odniósł ogromny sukces. Każdy kolejny singel grupy trafiał na pierwsze miejsca list przebojów. Scooter to jeden z najbardziej znanych zespołów muzyki dance. W Wielkiej Brytanii ich najnowszy album „Jumping All Over The World” zajął 1 miejsce na liście sprzedaży, pobijając tym samym największe brytyjskie gwiazdy.

Piosenki Scootera zawierają wiele charakterystycznych elementów. Często występuje tzw. pitched voice, który stał się znakiem firmowym grupy, jak również charakterystyczny okrzyk H.P. „Yeeeaaahhh”, który występuje w wielu utworach podobnie jak odgłosy publiczności.

W tym roku grupa obchodzi 20-lecie istnienia i właśnie aby świętować wspólnie z fanami tę okrągłą rocznice, Scooter pojawi się już 14 listopada w Nowej Hali Sportowo-Widowiskowej w Toruniu. Będzie to niesamowita okazja aby zobaczyć ten legendarny skład na żywo!

{youtube}Y5pdgyOzJtE{/youtube}

Bilety można nabywać w cenie 99 złotych za pośrednictwem tej strony: http://platinumticket.otwarte24.pl/32,Scooter-14112014-Torun