17 February 2014 11:27 » Published by: » Leave a comment 

Jakiś czas temu informowaliśmy już, że kolejnym artystą, który odwiedzi nasz kraj ma być Justin Timberlake. Dziś już oficjalne informujemy – Justin Timberlake wystąpi w Polsce!

Justin Timberlake oficjalnie w Polsce!Justin Timberlake ogłosił dzisiaj, że podczas swojej światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 19 sierpnia 2014 roku, Po dominacji na światowych listach przebojów w 2013 roku ze swoim najlepiej sprzedającym się albumem The 20/20 Experience oraz The 20/20 Experience – 2 of 2, Timberlake zaserwuje swoim fanom elektryzujący koncert w ramach światowej trasy.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids, będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

Najświeższe informacje dotyczące dat przedsprzedaży oraz sprzedaży ogólnej znajdziecie na stronie www.justintimberlake.com 

{youtube}FyXtoTLLcDk{/youtube}

Po ozdobieniu okładki „GQ” jako Człowiek Roku 2013, ostatnio Timberlake przywiózł do domu nagrody Grammy za najlepszą piosenkę R&B (Pusher Love Girl) oraz trzy nagrody American Music Awards za Najlepszego Męskiego Artystę Pop/Rock. Album The 20/20 Experience został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i został najlepiej sprzedającą się płytą ze sprzedanymi ponad 4 milionami egzemplarzy na całym świecie. Ta płyta umieszcza Timberlake’a w historii jako najlepszy męski debiut w ciągu ostatnich 5 lat oraz największy debiut cyfrowy w Stanach Zjednoczonych.

The 20/20 Experience utrzymywał się jako numer 1 zarówno na liście albumów Top 200 (przez trzy tygodnie) oraz na liście albumu R&B (10 tygodni). Tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży od momentu wydania płyty wszystkie 100 utworów znalazło się na liście cyfrowych kompozycji, które sprzedały się w ilości ponad 7 milionów w Stanach Zjednoczonych. Płyta osiągnęła status platynowej w trzech innych krajach oraz status złotej w dziewięciu.

Justin Timberlake zawita do Polski do Gdańska, a organizatorem koncertu jest firma Prestige MJM ze współpracy z Multimedia Organisation Ltd. Bilety będą dostępne na stronach: www.imprezyprestige.com, eBilet.pl, eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.