17 January 2013 10:09 » Published by: » Leave a comment 

14 lutego Bracia Figo Fagot w klubie Maska dadzą wyjątkowy, walentynkowy koncert.

Walentynkowy koncert Braci Figo Fagot
Już 14 lutego wszyscy zakochani będą obchodzili swoje święto. Większość par ten dzień spędza wspólnie na romantycznej kolacji, wypadzie do kina lub w inny sposób – ważne by wspólnie. Wszystkie osoby, które nie mają na ten dzień konkretnych planów lub pragną zabrać swoją drugą połówkę na bardzo ciekawy koncert, powinny rozważyć ofertę klubu Maska z Nowego Sącza. Właśnie 14 lutego w klubie tym wystąpi bowiem jedna z najciekawszych formacji na naszym rynku – Bracia Figo Fagot!

W zeszłym roku ukazało się debiutanckie wydawnictwo muzyków, zatytułowane „Na Bogatości“. Płyta ta zawiera sporą dawkę humoru w stylu disco polo i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem słuchaczy. Na swoje pełne energii koncerty Figo i Fagot przyciągają rzesze młodych ludzi i porywają ich do szalonej zabawy. W zaledwie rok zdobyli oni serca tysięcy odbiorców i zyskali miano jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce. Teraz na swojej trasie znaleźli chwilę czasu, aby zagrać wyjątkowy koncert dla zakochanych par.

Podczas Walentynkowego koncertu zespołu z pewnością będzie okazja, aby usłyszeć największe przeboje zespołu, takie jak „Bożenko“, czy „Hot Dog“. Jest to bardzo ciekawa opcja dla wszystkich osób, które pragną się solidnie wybawić, wytańczyć, a to wszystko w rytm dico polo serwowanego przez Figo Fagot!

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 30 złotych. W dniu koncertu koszt wyniesie 35 złotych.

Wejściówki można nabywać w następujących punktach:

Kawiarnia Prowincjonalna róg ul. Pijarskiej i ul. Piastowskiej
Restauracja Jesz Ile Zechcesz ul. Pl. Dąbrowskiego 2a

Bilety z systemu Ticketpro można nabywać w sieci sklepów: Empik, Saturn oraz Media Markt w całej Polsce.