6 December 2013 09:23 » Published by: » Leave a comment 

11 lipca formacja Metallica wystąpi na Stadionie Narodowym w ramach Sonisphere Festival. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert, podczas którego to fani wybiorą setlistę!

Ruszyła sprzedaż biletów na Sonisphere Festival. Zobacz co Metallica może zagrać w PolsceMetallica jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje “Metallica By Request “, interaktywne doświadczenie koncertowe. Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utorów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór! Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

W tym miejscu możecie zobaczyć jak wygląda obecnie setlista wybrana przez fanów: http://metallicabyrequest.com/results.php?s=64

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca – powiedział Lars Ulrich. – Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę! – kończy.

Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku odbędzię się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 lipca. Bilety na festiwal już dostepne na stronie LiveNation.pl.

Odwiedzajcie www.metallica.com po więcej szczegółów, sprawdzajcie proces głosowania na set listę!

Bilety już w sprzedaży!

Ceny biletów:

Trybuny V&C – 448 zł
Trybuny D – 328 zł
(miejsca nienumerowane)

Trybuny G – 198 zł
(miejsca nienumerowane)

Golden Circle Eearly Entrance – 452 zł
Golden Circle – 350 zł
General Admission – 250 zł
Niepełnosprawni – 198 zł

Bilety dostępne na: LiveNation.pl
Oferta VIP dostępna tutaj

Kolejne zespoły, które wystąpią na Sonisphere Festival ogłosimy wkrótce!

Nieoficjalnie jednak wiadomo, że będzie to Slayer, Mastodon, Gojira oraz Ghost. Jak podaje jednak Gazeta Wyborcza, ma być to Alice in Chains oraz Slipknot.