4 November 2013 13:37 » Published by: » Leave a comment 

Już w piątek 22 listopada w bydgoskim klubie Mózg odbędzie się całonocna impreza, którą nakręcać będzie Radikal Guru. Radikal Guru nakręci imprezę w Bydgoszczy

Radikal Guru, a właściwie Mateusz Miller to pochodzący z Polski DJ i producent na światowej scenie znany jest jako jeden z pionierów fascynującego i unikatowego łączenia muzyki Dub, Reggae oraz Dubstep, którą przez ostatnie lata tworzył pod pseudonimem Radikal Guru. Jego kariera na dobre rozpoczęła się w 2008 roku kiedy to zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w Wielkiej Brytanii serii singli na płytach winylowych, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów sklepów z muzyką niezależną. Jego produkcje zaczęły pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Radio One, BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM oraz wielu innych. Kolejne lata to setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie, wydanie świetnie odebranego albumu „The Rootstepa” oraz kilku singli. Jesienią tego roku ukaże się drugi solowy album Radikal Guru zatytułowany „Subconscious”, będący hołdem w kierunku niskich częstotliwości oraz kolejnym krokiem artysty w stronę muzyki dub.

W listopadzie 2013 roku nakładem Moonshine Recordings ukaże się jego najnowszy solowy album „Subconscious” który 22 listopada 2013 roku będzie promował podczas imprezy w bydgoskim klubie Mózg.

Ta niezwykła całonocna impreza nakręcana przez Radikal Guru będzie miała miejsce już 22 listopada. Start o godzinie 21:00. Koszt wejściówki wynosi 10 złotych.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/527269304007830/

Podczas imprezy zagrają:

Radikal Guru / Moonshine Recordings, Dubbed Out / Feel Like Jumping Sound System / FreedomSound, Hoody Dread / Track Numba1 / FreedomSound, Hoody Dread, Cook/e / Ruff Puff / Suchy, Bullet /

Podczas imprezy serwowane będzie danie Palak Paneer – ser paneer ze szpinakiem – danie wegetariańskie z północnych Indii na bazie domowego sera, przygotowane specjalnie przez Jadłodajnie Mózg. Ceny promocyjne.

Radikal Guru ft Echo Ranks – Warning!

{youtube}7QY43A-ssE0{/youtube}