13 December 2013 08:53 » Published by: » Leave a comment 

Dziś poznaliśmy kolejnego headlinera przyszłorocznej odsłony Open’er Festival. Kolejną gwiazdą wydarzenia jest formacja Pearl Jam!

Pearl Jam kolejnym headlinerem Open'er Festival!Pearl Jam to zespół, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Formacja powstała w 1990 roku i zaliczana jest do tzw. „Wielkiej czwórki z Seattle”, obok Nirvany, Alice in Chains oraz Soundgarden. Muzycy mają w swoim dorobku 10 albumów studyjnych oraz niezliczoną ilość koncertów na całym świecie. Najnowsze wydawnictwo, zatytułowane „Lightning Bolt”, trafiło do sprzedaży 14 października tego roku i zadebiutowało na pierwszym miejscu listy Billboard Top 200. To właśnie w ramach trasy promującej ten krążek, grupa zawita do Polski.

Dziś Pearl Jam ogłosił swoją 11-koncertową trasę po Europie, z zaledwie dwoma przystankami na europejskich festiwalach – jednym z nich będzie Gdynia, 3 lipca 2014!

{youtube}qQXP6TDtW0w{/youtube}

Przypominamy, że Open’er Festival 2014 odbędzie się w dniach 2-5 lipca na lotnisku Gdynia-Kossakowo. Do tej pory swoją obecność na festiwalu potwierdziły formacje: The Black Keys, Pusha oraz Bokka.

Bilety dostępne w sprzedaży w Altersklepie oraz punktach Ticketpro.

Więcej informacji na www.opener.pl