19 December 2013 12:17 » Published by: » Leave a comment 

Kolejnym wykonawcą, który pojawi się w 2014 roku na Przystanku Woodstock została formacja Lao Che!

Lao Che wystąpi na Przystanku Woodstock 2014!Lao Che to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych formacji rockowych w naszym kraju, która porusza się po stylistyce crossover. Grupa tworzy nieprzerwanie od 1999 roku i podbija serca kolejnych fanów. Muzycy na swoim koncie mają występy na największych polskich festiwalach oraz występy praktycznie w całym kraju. Nie sposób nie wspomnieć także o licznych nagrodach, które powędrowały w ręce zespołu, a wśród nich m.in. Złoty Bączek w 2006 roku. W tym roku na sklepowe półki trafiło najnowsze wydawnictwo Lao Che, zatytułowane „Soundtrack“.

{youtube}sy_BaUwOGjI{/youtube}

Zespół po kilku latach powróci na Woodstockową scenę, aby wspólnie z wszystkimi zgromadzonymi w Kostrzynie słuchaczami świętować XX edycję największego festiwalu w Polsce!

Przypominamy, że Przystanek Woodstock 2014 odbędzie się w dniach 31 licpa – 2 sierpnia tradycyjnie w Kostrzynie. Wcześniej potwierdzono występy formacji Accept, Skid Row oraz Ky-Mani Marley, syn legendy reggae, który zagra koncert Tribute to Bob Marley.