31 January 2013 19:55 » Published by: » Leave a comment 

No i stało się! Po licznych nawoływaniach nastoletnich (i pewnie nie tylko) fanek, a także rzeszy fanów Justin Bieber przyjedzie do Polski.

Justin Bieber wystąpi w łódzkiej Atlas ArenieDziś Prestige MJM ogłosiło koncert, który spotka się z pewnością z równie wielkim potępieniem, jak i uwielbieniem. Już 25 marca do naszego kraju na swój pierwszy koncert przyjedzie bowiem bożyszcze nastoletnich słuchaczy – Justin Bieber.

Jest to niepodważalnie jedna z największych gwiazd młodego pokolenia i jeden z najbardziej oczekiwanych artystów w naszym kraju. Nastoletni wokalista wzbudza wiele kontrowersji, jednak od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością, a jego koncerty wyprzedawane są w błyskawicznym tempie. Chociaż wiadomość o występie tego muzyka w naszym kraju wzbudzi z pewnością wiele skrajnych reakcji, jednego nie można podważyć – dla wielu osób będzie to jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2013 roku.

Koncert odbędzie się 25 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Jego początek zaplanowany jest na godzinę 19:30. Wkrótce poznamy szczegóły dotyczące cen biletów na występ Justina Biebera w Polsce.

Więcej informacji o koncercie można znaleźć na stronie: http://www.imprezyprestige.com/