6 November 2013 10:27 » Published by: » Leave a comment 

Wczesną wiosną przyszłego roku światło dzienne ujrzy projekt, który nada nowe znaczenie muzyce hard’n’heavy! Nazwiska, które biorą w nim udział to prawdziwe legendy hard rocka!

Iggy Gwadera nagrywa płytę z legendami światowej muzyki!Na wokalu – Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), perkusja – Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), na basie Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake) oraz 15 – letni fenomenalny gitarzysta z Polski – Iggy Gwadera, który zadebiutował dwa lata temu jako gitarzysta formacji Anti Tank Nun.

Pomysł nagrania wspólnej płyty narodził się po koncercie Thin Lizzy w Polsce. Basista Marco Mendoza zachwycony polskim, młodym gitarzystą Iggym, który wraz z Anti Tank Nun supportował Thin Lizzy, wyszedł z inicjatywą wspólnych nagrań. Z luźnej propozycji, która kiełkowała do dojrzałego pomysłu przez kilkanaście miesięcy – narodził się projekt współpracy legendarnych muzyków, którzy właśnie teraz, razem z Iggym, nagrywają nowy album.

Perkusista Vinny Appice, znany z występów w najlepszych światowych formacjach heavy metalowych oraz basista Marco Mendoza zakończyli już w Los Angeles nagrywanie partii basu i perkusji. Zaś w końcu listopada na wspólnych sesjach nagraniowych Doogie White zderzy swój talent wokalny z wyrafinowaną grą Iggy’ego. I jak domyślają się fani hard rocka – efekty tych wspólnych sesji będą porywające!

Płyta ma zostać zmiksowana do końca roku, a na sklepowe półki trafi już wczesną wiosną!