10 December 2013 13:42 » Published by: » Leave a comment 

Jeśli zawsze zastanawiałeś się co nucą, gwiżdżą, mruczą lub śpiewają artyści pod prysznicem a bałeś się zapytać – tutaj znajdziesz odpowiedź na te pytania! Czego słuchają artyści na co dzień?
Bardzo niepoważna, prysznicowa playlista powstała podczas całkiem poważnej imprezy – Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane. Na udzielenie odpowiedzi na pytanie o to czego słuchają, gdy ich nikt nie słyszy (lub tylko tak im się wydaje) zdecydowali się: Misia Ff, Krzysztof Zalewski, Martyna Jakubowicz, Plastic, L.Stadt, Ifi Ude, Wet Fingers, Sorry Boys, Heroes Get Remembered, Magnificent Muttley i Lemon. Dobór ukochanych przebojów z zaparowanej łazienki potrafi zaskoczyć: od patriotycznej, żarliwej „Bogurodzicy”, zawiadackiego „Przybyli ułani pod okienko” do ultraklasycznego motywatora „Don’t Worry Be Happy”. Na liście znalazło się także sporo nowości – nowe utwory Sorry Boys czy Krzysztofa Zalewskiego.

Zapraszamy do przesłuchania prysznicowej playlisty i obejrzenia zapisu video z odpowiedziami artystów. Tylko w ten sposób możesz dowiedzieć się czy Martyna Jakubowicz nuci Smerfy czy Misia Kolargola; co wyobraża sobie Plastic zalewany strumieniami wody i gdzie nas zaprasza duet Wet Fingers.

Nagranie video poniżej:

{youtube}kkvYa82w7Rk{/youtube}

Playlistę można znaleźć od tym linkiem:
http://wimp.pl/playlist/abe74ca3-0e2c-41a7-93a6-4c50ba714ebc