16 January 2013 09:34 » Published by: » Leave a comment 

Po bardzo udanym 2012 roku grupa Chassis postanowiła iść za ciosem i rusza z kolejną serią koncertów. Formacja zagra w Nowej Soli, Szczecinie oraz Gdyni, a to dopiero początek Social Distortion Tour 2013!

Chassis rusza z Social Distortion Tour 2013!
Ubiegły rok był bardzo owocny dla zespołu Chassis. Formacja wydała swój drugi długogrający krążek, zatytułowany „Social Distortion“, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów i krytyków, wystąpiła podczas największego studenckiego festiwalu w Europie – Ursynaliach u boku takich kapel jak Slayer oraz Limp Bizkit, a rok muzycy zakończyli ogólnopolską trasą Social Distortion Tour. Po bardzo udanym ubiegłym roku formacja rusza z drugą częścią trasy. Social Distortion Tour 2013 rozpoczęte zostanie koncertem w Klubie Kaflowy w Nowej Soli 28 lutego. Kolejne dwa znane nam terminy koncertów to:

1 marca – Liquid Hall (Szczecin)
2 luty – Rock Fest (Gdynia)

{youtube}LUfrVSF-faA{/youtube}

Kolejne terminy występów grupy poznamy wkrótce. O wszystkich koncertach Chassis w ramach Social Distortion Tour 2013 będziemy informować na bieżąco. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnym profilu zespołu w serwisie Facebook, pod adresem: http://www.facebook.com/chassisofficial