13 November 2013 12:43 » Published by: » Leave a comment 

Już 16 listopada w toruńskiej Od Nowie odbędzie się kolejny koncert z cyklu Od Nowa Na Obcasach. Tym razem na deskach klubu wystąpi Ania Rusowicz.

Ania Rusowicz gwiazdą Od Nowy Na Obcasach„Od Nowa na obcasach” to nowy cykl koncertów, w ramach którego występują zarówno solistki jak i zespoły prezentujące różnorodne gatunki muzyczne, ale wyróżniające się charyzmatycznymi i oryginalnymi wokalistkami.

Ania Rusowicz jest obecnie jedyną polską wokalistką, śpiewającą prawdziwy big-bit. W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed 20 lat mamy, Ady Rusowicz. Pierwsza solowa płyta „Mój Big-Bit”, składała się z dwunastu piosenek. Sześć z nich pochodzi z repertuaru Ady Rusowicz wykonywanych z zespołem Niebiesko-Czarni, pozostałe sześć utworów to autorskie dzieło Ani.

26 kwietnia br. podczas gali Fryderyk 2012, Ania została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku oraz Debiut Roku. W czerwcu 2012 podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Ania została odznaczona nagrodą Superjedynka oraz Nagrodą dziennikarzy.

Rok 2013 upłynął pod znakiem przygotowania nowego albumu. Produkcją muzyczną zajął się EMADE, czyli Piotrek Waglewski. Nowa płyta nosząca tytuł „Genesis” miała promocję 8 października br. „Teksty opisują rzeczywistość w której żyjemy, relacje międzyludzkie (…).Do opisywania jej użyte zostały elementy przyrody. Na początku mogą wydać się Wam staromodne, bo nie znajdziecie tam nowoczesnych terminów (…). Natura versus technologia”.

Już teraz zapraszamy do wysłuchania najnowszego albumu Ani Rusowicz!

Bilety na koncert dostępne są w następujących opcjach cenowych:

  • 40 zł – studenci (przedsprzedaż) / 45 zł – pozostałe osoby (przedsprzedaż)
  • 50 zł – studenci (w dniu koncertu) / 55 zł – pozostałe osoby (w dniu koncertu)

Zapraszamy także do konkursu, w którym do wygrania dwie wejściówki na koncert Ani Rusowicz!