6 December 2013 13:27 » Published by: » Leave a comment 

23 listopada miała miejsce premiera debiutanckiego wydawnictwa formacji Naked Brown, o której już jakiś czas temu mieliście okazję poczytać na naszej stronie. Płyta zatytułowana „Not so Bad” trafiła już do sprzedaży online, a także dostępna jest do odsłuchu.

Album Naked Brown online!Jak o swoim wydawnictwie opowiadają muzycy: “Muzyka na płytę powstawała przez nieco ponad rok od czasu wydania naszej zeszłorocznej EPki. Nie spieszyliśmy się podczas tworzenia – zależało nam na tym, abyśmy byli zadowoleni z każdego utworu na płycie. Materiał nie jest może długi, ale w muzyce zdecydowanie lepiej jest pozostawić słuchacza z niedosytem.

Podczas nagrań naszym nadrzędnym celem było uzyskanie jak najlepszej jakości co skłoniło nas do realizacji naszej płyty w gdańskim studiu Custom34. Materiał zarejestrowaliśmy na „setkę” co pozwoliło nam w dużym stopniu oddać atmosferę i emocje, które towarzyszą nam podczas koncertów. Śmiało możemy stwierdzić, że udało się nam to osiągnąć, a przedstawione nagrania brzmią bardzo przekonująco i zachowują swój żywiołowy charakter. Wesołe i chciałoby się rzec „komiksowe” postaci z tekstów dopełniają całości tworząc płytę łatwą w odbiorze, a jednocześnie ciekawą i momentami nieprzewidywalną.”

Zapraszamy do wysłuchania albumu Naked Brown!

Wszystkie osoby, które chcą wspierać dobrą muzykę zachęcamy do zakupu płyty: www.nakedbrown.8merch.pl