29 September 2012 15:16 » Published by: » Leave a comment 

W sieci ukazał się najnowszy klip grupy Anti Tank Nun – Devil Walks.

Zobacz nowy klip Anit Tank Nun!Z przyjemnością informujemy, że światło dziennie ujrzał najnowszy teledysk formacji Anti Tank Nun. Utwór, który został wybrany do tego klipu nosi tytuł „Devil Walks“. Realizacji nagrania podjęła się wrocławska „Grupa 13“, a miejscem gdzie realizowano nagranie został właśnie Wrocław. Wybór utworu, do którego zrealizowano teledysk nie jest przypadkowy. Muzycy postanowili, że to właśnie to nagranie zostanie klipem po otrzymaniu wielu sygnałów od fanów, którzy darzą wielką sympatią “Devil Walks”.

Duże możliwości stworzył realizatorom także tekst tego kawałka, a opowiada o tym Iggy Gwadera – gitarzysta Anti Tank Nun: – Decydując się na nagranie klipu do “Devil Walks” mieliśmy już pewną wizję jak powinien wyglądać. Kontaktując się z Grupą 13 zasugerowaliśmy im wizję Wolanda – bohatera “Mistrza i Małgorzaty” Bułhakowa. W sumie wynikało to z tekstu, bo tam Szatan ze swoją świtą przyjeżdża do Moskwy, a tu – w otoczeniu pięknych diablic objeżdża bliżej nieokreślone okolice, pokazując ludzkie słabości.Oczywiście Grupa13 przysłała nam kilka scenariuszy,my wybraliśmy jeden z nich, a  reszta polegała na zaufaniu do twórców. Praca na planie przebiegała sprawnie i jak widać w teledysku wszyscy doskonale się bawili i jak mówi Iggy: – Taka robota to przyjemność!

Przypominamy, że Anti Tank Nun ruszył niedawno w trasę promującą debiutanckie wydanie zespołu, płytę zatytułowaną „Hang’em High“. Na czele grupy stoi znany doskonale wszystkim basista oraz wokalista grupy Acid Drinkers – Titus.

Zapraszamy do oglądania klipu do utworu „Devil Walks“.

{youtube} Lg2kaVkDuQs{/youtube}