13 December 2012 11:50 » Published by: » Leave a comment 

Znamy kolejne dwa zespoły, które wystąpią podczas przyszłej edycji Impact Fest. Do dotychczasowego składu imprezy dołączyły formacje Slayer oraz Ghost!

Slayer i Ghost kolejnymi gwiazdami Impact Fest 2013!
Slayer
to niewątpliwa ikona sceny metalowej. Formacja zaliczana jest wraz z zespołami takimi jak Metallica, Megadeth i Anthrax do wielkiej thrashowej czwórki i od lat króluje na światowych scenach. Tom Araya i spółka to jedni z prekursorów thrash metalu i nie sposób jest policzyć ile formacji inspiruje się twórczością zespołu. Grupa powróci do naszego kraju po występie podczas Ursynaliów, który miał miejsce w tym roku. (Zapraszamy serdecznie do oglądania naszej galerii zdjęć z koncertu formacji).

Drugim zespołem, który został dopisany do listy gwiazd Impact Fest jest szwedzka formacja heavy metalowa – Ghost. Chociaż zespół ten funkcjonuje stosunkowo niedługo, bo od 4 lat, to już zdążył ugruntować sobie mocną pozycję na metalowej scenie. Formacja znana jest ze swoich niesamowicie żywiołowych występów oraz nietypowego przebrania – muzycy występują w strojach “duchownych”!

Oba zespoły zagrają podczas pierwszego dnia Impact Fest. Przypominamy, że wcześniej poznaliśmy pierwsze trzy gwiazdy, które 4 czerwca wystąpią w Warszawie. Są nimi Airbourne, Rammstein oraz Behemoth. Drugiego dnia festiwalu zagra natomiast grupa Thirty Seconds To Mars.

Można już zamawiać bilety oraz karnety na Impact Fest 2013. Wejściówki dostępne są w następujących cenach:

Płyta i osoby niepełnosprawne:

209 zł – bilet jednodniowy
330 zł – karnet

Trybuny:

385 zł – bilet jednodniowy
583 zł – karnet

Płyta early entrance (wejściówki upoważniające do szybszego wejścia na teren imprezy):

385 zł – bilet jednodniowy
583 zł – karnet

VIP:

880 zł – bilet jednodniowy
1350 zł – karnet

Na oficjalnej stronie Impact Fest można zamawiać miejsca na polu namiotowym. Tam również można znaleźć więcej informacji dotyczących festiwalu.