15 August 2012 21:40 » Published by: » Leave a comment 

Już 21 września w Białymstoku ruszy dwudniowe święto muzyki elektronicznej, hip hopu oraz sztuki – Original Source Up To Date.

Original Source Up To Date już we wrześniuOriginal Source Up To Date to jedyny w swoim rodzaju festiwal, na którym elektroniczna muzyka oraz hip hop spotykają się z innymi dziedzinami sztuki. Łączenie różnych styli oraz zestawianie wielu sztuk ma na celu nie tylko poszerzanie naszych horyzontów, ale także otwieranie naszych umysłów na inne punkty widzenia. Up To Date to unikatowe na skalę całego kraju wydarzenie, podczas którego na scenie mamy okazję podziwiać nie tylko znanych, doświadczonych artystów ale także przede wszystkim młodych twórców, którzy na festiwalu tym mają okazję, aby zaprezentować się szerszej publiczności. W tym roku odbywa się już trzecia edycja tego wyjątkowego festiwalu, który zdążył już zjednoczyć sobie całkiem sporo fanów.

W tym roku na festiwalowej scenie będzie okazja, aby podziwiać artystów takich jak chociażby: Evidence, Onra, Dex: Sfx, Pixelord, Dj Assault, Dj Scotch Egg oraz Zerova.

Więcej szczegółów na temat festiwalu oraz artystów, którzy w dniach 21-22 września zagrają podczas Original Source Up To Date można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu. Bilety na to dwudniowe wydarzenie dostępne są natomiast na stronie Ticketpro.pl.