17 December 2012 19:44 » Published by: » Leave a comment 

15 lutego fanów gitarowych brzmień z Krakowa czeka niesamowite widowisko! Na jednej scenie wystąpią formacje: Luxtorpeda, Lao Che oraz Wu-hae.

Luxtorpeda, Lao Che i Wu-hae wspólnie w Krakowie!
Luxtorpeda to prawdziwy fenomen polskiej sceny. Grupa powstała zaledwie dwa lata temu, a już podbija największe sceny w całym kraju. Muzyków, którzy wchodzą w skład tej kapeli chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wspólny projekt Litzy oraz Hansa to wszystko czego możemy oczekiwać od rockowej formacji: przekaz, energia i zaangażowanie. Na koncertach Luxtorpedy nie dziwi już fakt, że bilety kończą się w bardzo szybkim tempie i na każdym występie zespołu pojawiają się tłumy fanów.

Już 15 lutego w Krakowskim Kwadracie będzie miała miejsce prawdziwa uczta dla fanów rockowego grania. U boku Luxtorpedy na scenie pojawią się bowiem dwie nie mniej doceniane przez krajowych słuchaczy kapele: Lao Che oraz Wu-hae.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, jednak drzwi klubu będą otwarte od 17:30. Bilety można kupować już w przedsprzedaży w cenie 55 złotych. W dniu koncertu za wejściówkę zapłacimy 65 złotych. Wszyscy zainteresowani zakupem biletów kolekcjonerskich, mogą nabywać je w następujących punktach:

Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Carton Shop, ul. Floriańska 36
Teatr Łaźnia Nowa, oś.Szkolne 25

Bilety z systemu Ticketpro można nabywać w sieci sklepów: Empik, Saturn oraz Media Markt w całej Polsce.