28 December 2012 19:34 » Published by: » Leave a comment 

19 stycznia w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi formacja Kazik Na Żywo.

Kazik Na Żywo zagra w Klubie Kwadrat
Kazik to niezaprzeczalna legenda polskiej sceny rockowej. Od lat występuje on na scenach w całym kraju i daje długie i niesamowicie klimatyczne koncerty. Każdy kolejny koncert tego wyjątkowego artysty to kolejna dawka emocji i niesamowitych wspomnień. Już 19 stycznia na koncert Kazik Na Żywo będą mogli udać się słuchacze z Krakowa. Tam bowiem zespół wystąpi w klubie Kwadrat

Poza Kazik Na Żywo na scenie pojawi się jeszcze jedna formacja, której obecność także powinna ucieszyć fanów Kazika. Będzie to zespół Buldog, w którym przez jakiś czas udzielał się Kazik Staszewski. Formacja powstała z inicjatywy byłego basisty i obecnego menadżera KNŻ, Kazika oraz Kultu – Piotra Wieteskiego i funkcjonuje już od 2004 roku. Występ zespołu będzie z pewnością fantastyczną rozgrzewką przed koncertem gwiazdy wieczoru. Tego nie może przegapić żaden fan Kazika Staszewskiego!

Bilety na koncert dostępne są w przedsprzedaży w cenie 45 złotych. Można je zakupić w salonach Empik, Saturn oraz Media Markt, a także w klubie Kwadrat. Tam także można zakupić bilety kolekcjonerskie. W dniu koncertu wejściówki będzie można nabyć w cenie 55 złotych.