2 July 2012 18:12 » Published by: » Leave a comment 


W dniach 12-14 listopada w Warszawie, Zabrzu oraz Poznaniu wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek ostatnich czasów – Katie Melua.

Katie Melua wystąpi trzykrotnie w Polsce!

Katie Melua to bez wątpienia jedna z najzdolniejszych wokalistek ostatnich czasów. Swoją aktywność jako muzyk, rozpoczęła ona w 2003 roku i od tego czasu nieprzerwanie zdobywa rzesze fanów. Ta urodzona w Gruzji Brytyjska piosenkarka na swoim koncie do tej pory ma pięć albumów studyjnych, które spotkały się z niezwykłą przychylnością fanów oraz krytyków na całym świecie. Najnowsze nagranie wokalistki ukazało się w sprzedaży w tym roku i zostało zatytułowane “Secret Symphony”. Właśnie w celu promowania swojego najnowszego wydawnictwa Melua przybędzie do naszego kraju aż z trzema koncertami. Pierwszy z nich odbędzie się 12 listopada w Sali Kongresowej w Warszawie, kolejne w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu oraz w poznańskiej Hali Arena.

Cena biletów na warszawski koncert artystki zaczynają się od 100 złotych, w Zabrzu za zobaczenie piosenkarki na żywo zapłacimy minimalnie 120 złotych, natomiast w Poznaniu minimalna cena wynosi 150 złotych. Bilety można nabywać na stronie Eventim.pl.