2 July 2012 17:52 » Published by: » Leave a comment 

Zaledwie dzień temu zakończyły się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, a już wiadomo, że Stadion Narodowy będzie nie tylko miejscem, w którym będą odbywały się nie tylko mecze piłkarskie ale także niezwykle widowiska. Jednym z nich będzie bez wątpienia koncert Madonny.

Już w sierpniu Madonna wystąpi na Narodowym

Madonna to gwiazda, której z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Wieloletnia i niekwestionowana królowa popu ma na swoim koncie niezliczone ilości fanów oraz fanów na całym świecie. Od wielu lat utrzymuje się ona na szczycie list przebojów, a jej kolejne nagrania cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Tak też było w przypadku najnowszego wydawnictwa wokalistki, zatytułowanego „MDNA”. Jest to już dwunaste studyjne wydawnictwo piosenkarki, które w sprzedaży ukazało się w marcu tego roku. Wokalistka przyjedzie do naszego kraju właśnie w ramach trasy promującej jej najnowsze wydawnictwo.

Koncert Madonny odbędzie się 1 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety na to niezwykłe widowisko można nabywać na stronie Eventim oraz Live Nation. Bilety dostępne są w kilku wersjach cenowych:

1171 zł – hot ticket pakiet
1171 zł – golden circle early entry pakiet
413 zł – trybuny
330 zł – trybuny
275 zł – trybuny
149 zł – trybuny
413 zł – golden circle
275 zł – płyta
149 zł – osoby niepełnosprawne

Gościem specjalnym podczas koncertu będzie Paul Oakenfold.