19 December 2012 07:34 » Published by: » Leave a comment 

No i wreszcie po latach oczekiwań fani amerykańskich punkowców doczekali się! Green Day wystąpi 18 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie!

Green Day wystąpi w Polsce!
Green Day od lat cieszy się ogromną popularnością na świecie. Zespół grał już na największych światowych scenach i zwiedził niemalże wszystkie zakątki Ziemi. Któż z nas nie zna przebojów formacji takich jak „American Idot“, czy „Holiday“? Rok 2012 był dla formacji bardzo pracowity, bowiem premierę miały aż trzy albumy spod szyldu Green Day! Muzycy postanowili wydać muzyczną trylogię, zatytułowaną: ¡Uno!, ¡Dos! i ¡Tre!, która dla fanów oznacza ponad trzydzieści nowych kawałków!

Właśnie promocja najnowszych wydawnictw jest przyczyną wzmożonej aktywności koncertowej zespołu. Grupa wystąpi 18 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie i UWAGA będzie to czwarty występ muzyków w naszym kraju! Ciekawostką jest bowiem, że Green Day zagrał w Polsce jako nieznana wówczas kapela w 1991 roku. Zespół zagościł wówczas w Bydgoszczy, Gryfinie oraz Białymstoku.

Teraz formacja powraca już jako światowa potęga i z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń koncertowych 2013 roku! Bilety na występ zespołu dostępne są w następujących cenach:

Ceny biletów:
Płyta – specjalna cena dla członków ALTERKLUBU: 134 zł (więcej informacji na stronie organizatora)
Płyta: 157 zł
Golden Circle: 207 zł
Trybuny (kategoria 1): 197 zł
Trybuny (kategoria 2): 167 zł

Wejściówki można nabywać od 19 grudnia.