9 stycznia 2017 10:07 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 
Department prezentuje pierwszy klip! (fot. Justisza)

Department prezentuje pierwszy klip! (fot. Justisza)

Chwilę po rozstaniu z Acid Drinkers i oficjalnej zapowiedzi nowego zespołu, Wojciech „Junkie” Moryto prezentuje pierwszy klip formacji Department!

Department to nowość na polskiej scenie muzycznej, która pojawiła się niespodziewanie, podobnie jak nagłe było rozstanie muzyka z formacją Acid Drinkers. Junkie przedstawia swoje zupełnie inne oblicze muzyczne w nowym projekcie Department, który jest równie tajemniczy, jak śmierć Kennedy’ego, istnienie potwora z Loch Ness oraz tajemnice Fatimskie. Nie znaliśmy bowiem do tej pory muzyki tego składu, a pozostali członkowie zespołu Junkiego nadal owiani są tajemnicą. Sam Wojciech Moryto zapytany o odbiorcę muzyki Department mówi:

„ Jest to kontrkulturowa post-modernistyczna grupa rockowo-taneczna dla całej rodziny”.
Fani poczynań artysty mają właśnie teraz pierwszą okazję, aby usłyszeć i zobaczyć premierowe nagranie składu Department w postaci oficjalnego klipu do utworu „Productive”, o którym Junkie w skrócie mówi: „ …to krytyka wszechobecnego konsumpcjonizmu i związanych z nim zagrożeń, oraz kontroli przepływu informacji w mediach głównego nurtu. Dodatkowo ma jeszcze drugie, ukryte dno…”

Klip można oglądać poniżej:


Zgodnie z zapowiedziami Jankiela płyta Department ma pojawić się jeszcze w pierwszej połowie 2017 roku. Więcej informacji wkrótce.

Obecnie zapraszamy do śledzenia oficjalnego fanpage Department pod adresem: https://www.facebook.com/OfficialDepartment