28 stycznia 2015 12:55 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już na początku lutego w Warszawie wystąpi znana ze swojego scenicznego image oraz dawania niesamowitego show formacja Lordi. Wiemy już kto poprzedzi koncert Finów.

Znamy support LordiLordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym Kiss, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój – Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze “Dark Floors”. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany “To Beast Or Not To Beast” ukazał się 1 marca 2013 roku. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

Już w przyszłą niedzielę, 1 lutego 2015 – na jedynym koncercie w Polsce Lordi wystąpi w Polsce. Grupa zagra w warszawskim klubie Progresja Music Zone (ul.Fort Wola 22), a ich koncert poprzedzi niemiecki klasyczno metalowy skład – Palace oraz włoska ekipa Sinheresy.

{youtube}w0gIWDZ5VpI{/youtube}

Bilety w cenie 95 zł (przedsprzedaż) 120 (w dniu koncertu) dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Ticketpro, Eventim, oraz w klubie.