26 marca 2015 15:28 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Dokładnie za miesiąc w naszym kraju aż dwukrotnie wystąpi fenomenalna formacja Red Fang, której asystować będzie znakomity Turbowolf oraz warszawski skład The Stubs.

Red Fang dwukrotnie w Polsce!

To już kolejna wizyta grupy Red Fang w naszym kraju. Za każdym razem Bryan, Aaron, John i David dawali kapitalne widowisko, pełne świetnej muzyki, pozytywnej energii i obustronnej kapitalnej zabawy. Trzeba też dodać, że każdorazowo zespół promował w Polsce znakomite wydawnictwa, najpierw „Murder The Mountains”, potem „Whales And Leeches”. Do numerów z obu płyt nakręcone zostały nakręcone przezabawne wideoklipy. Liczniki paru z nich na YouTubie przekroczyły milion wyświetleń. Poza tym, że Red Fang świetnie się bawią na scenie, ciężko harują i w minionych paru latach intensywnie objeżdżali świat z koncertami, supportując między innymi Slayera. Ciężka praca się opłaciła, a nagrodą był między innymi występ w programie wielkiej gwiazdy amerykańskiej telewizji, Davida Lettermana. Nie każdemu z takiego kręgu muzycznego jest to dane. Red Fang otrzymało taką szansę, a oni świetnie to wykorzystali. Jeśli ktoś chociaż raz widział ich na żywo, nie trzeba go namawiać na zobaczenie Amerykanów w akcji po raz kolejny. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć występu grupy, będą mogły nadrobić stratę już w kwietniu 2015 roku.

Red Fang wystąpi dwukrotnie w naszym kraju. Zespól zagra 26 kwietnia we wrocławskim Alibi, a następnie 27 kwietnia w krakowskiej Fabryce.

{youtube}WQPfQvLIseA{/youtube}

Bilety dostępne będą w trzech opcjach cenowych: 60 zł (pierwsza pula), 70 zł (druga) oraz 80 zł w dniu koncertu.