4 marca 2015 10:52 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już w marcu do polski przybędzie legendarny perkusista, był muzyk formacji Slayer – Dave Lombardo wraz z zespołem Philm. Grupa zaprezentuje materiał z najnowszego albumu „Fire From The Evening Sun”.

 

Perkusista kultowego Slayera z projektem Philm w Gdańsku!

Dave Lombardo wraz ze swoim projektem muzycznym Philm w marcu 2015 pojawi się na trzech koncertach w Polsce. Były perkusista Slayera zagra 12.03 w Gdańsku, 13.03 w Poznaniu oraz 14.03 w Warszawie. Zespół przyjedzie promować swój najnowszy album „Fire From The Evening Sun”. Lombardo na najnowszej płycie nie zapomniał o swoich metalowych korzeniach. Kompozycje zawarte na „Fire From The Evening Sun” pełne są ciężkich rockowych riffów, post-hardcore’owych połamanych rytmów czy awangardowych aranżacji rodem z Fantomasa.

Dave Lombardo to bardzo wszechstronny muzyk, a jego zaangażowanie muzyczne jest praktycznie nie do sklasyfikowania: od Slayera, przez Mike Pattona, DJ’a Spoky o kończąc na Johnie Zornie. Ta różnorodność jest doskonale widoczna w twórczości Philm. Bilety na koncerty już w sprzedaży.

{youtube} GnB13MLG1JI{/youtube}

Philm tworzą:

Dave Lombardo (drums), Gerry Nestler (vocals, guitars), Pancho Tomaselli (bass)

Już 12 marca Philm wystąpi w gdańskim klubie B90. Bilety dostępne są w przedsprzedaży w cenie 60 złotych. W dniu koncertu ich koszt wyniesie 70 złotych. Wejściówki można nabywać online za pośrednictwem strony tickets.soundrive.pl

Organizatorzy wydarzenia przygotowali także specjalne pakiety promocyjne:

  • 5 biletów – 1 gratis
  • 7 biletów – 2 gratis
  • 10 biletów – 3 gratis!!