18 lutego 2015 18:58 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Poznaliśmy kolejnych trzech wykonawców, którzy już w czerwcu wystąpią w Warszawie podczas jednego z największych muzycznych wydarzeń w naszym kraju – Orange Warsaw Festival 2015!

Orange Warsaw Festival ogłasza kolejnych artystówOrange Warsaw Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w naszym kraju, które co roku do Warszawy ściąga tysiące koncertowiczów. Nie inaczej z pewnością będzie tym razem, tym bardziej, że line up zapowiada się znakomicie. Dotychczas ogłoszonymi wykonawcami są chociażby Muse, The Chemical Brothers, Papa Roach, Incubus, Parkway Drive, czy Asking Alexandria.

To jednak tylko część wykonawców, którzy w dniach 12-14 czerwca wystąpią na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Już dziś organizatorzy ogłosili kolejne trzy składy, które uświetnią wydarzenie swoją obecnością. Są nimi: zespół, którego liderem jest ikona brytyjskiej muzyki rockowej – Noel Gallagher’s High Flying Birds. Kanadyjska formacja rockowa Three Days Grace, która pojawi się po raz pierwszy w naszym kraju. Do line-upu dołącza również Łąki Łan.

Wkrótce możemy się spodziewać kolejnych ogłoszeń wykonawców!

Więcej informacji o Orange Warsaw Festival: http://orangewarsawfestival.pl/

{youtube}bzQYtpjMjSo{/youtube}