26 lutego 2015 08:39 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Poznaliśmy kolejnych trzech wykonawców, którzy w tym roku pojawią się w Kostrzynie, aby wystąpić podczas największego wydarzenia muzycznego w Polsce – Przystanku Woodstock.

Hed PE na Przystanku Woodstock 2015!


Hed PE to kalifornijscy pionierzy hardcore’u, którzy na nowo odkryli sens wszystkiego, gdy zaczęli poszukiwać prawdy. Choć na niebezpiecznych wodach przemysłu muzycznego pływają już od dekady, a w międzyczasie kilka ich albumów przybiło do portu sukcesu, to właśnie poszukiwanie odpowiedzi nadało ich życiu znaczenie.

„Moim zdaniem naszą wieloletnią obecność na powierzchni zawdzięczamy temu, że nasze nagrania to coś więcej niż po prostu muzyka” – wyjaśnia Jahred. „Wielu z największych światowych artystów wykorzystywało swoją twórczość jako komentarz do aktualnych wydarzeń. Rage Against the Machine, System of a Down, Sex Pistols, The Clash – wszyscy oni dali swoim fanom siłę, by powstać i walczyć z niesprawiedliwością. Odkąd włączyliśmy się do The Truth Movement, wielu fanów cieszy się, że naszą muzyką poruszamy tematy ważniejsze niż problemy damsko-męskie. Muzyka tych najlepszych nadaje się do czegoś więcej niż taniec i picie”. – dodaje.

Hed PE na dobre zagłębiło się w teorię Nowego Porządku Świata i postawiło sobie za cel obalić ten porządek dzięki swojej hardcorowej sile. Podczas gdy ich wczesne albumy plasowały ich raczej w rock’n’rollowym stylu życia, po swoim odrodzeniu stali się głosem ruchu, który daje władzę w ręce młodych i bada sekretną historię świata, a jednocześnie promuje jedność i aktywność polityczną. Najnowszy album Hed PE – za sprawą swoich ciężkich, ciemnych riffów i głębokich, solidnych rytmów – jak zawsze stawia ich w muzycznej awangardzie.

{youtube}Z_ZkUROJ86Y{/youtube}

Dodatkowo ku uciesze wszystkich fanów hiphopu podczas 21. Przystanku Woodstock wystąpi znany artysta – Grubson oraz rockowy skład Big Day.

Przypominamy, że Przystanek Woodstock 2015 odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas ogłoszonymi wykonawcami są Eluveitie, Within Temptation, Black Label Society, Shaka Ponk, Congo Natty, Scarecrow, Cannailles, Proletaryat, Mrozu, Frontside, Mela Koteluk, Illusion oraz Lipali.