8 kwietnia 2014 18:13 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

W sieci ukazał się już najnowszy klip formacji Queens of the Stone Age, który został zrealizowany co utworu „Smooth Sailing”.

Zobacz nowy klip Queens of the Stone Age

Piosenka pochodzi z szóstego studyjnego krążka grupy, który w sprzedaży ukazał się w czerwcu 2013 roku nakładem Matador Recorsd i nosi tytuł „…Like Clockwork”. Poniżej prezentujemy klip do utworu „Smooth Sailing”.

{youtube}QetvK6ldl2s{/youtube}

Przypominamy, że Queens of the Stone Age wystąpi w Polsce już 13 czerwca podczas Orange Warsaw Festival 2014, dzieląc scenę z m.in. Kings of Leon, Pixies oraz French Films.

Na Life4sound trwa konkurs, w którym go wygrania karnet na to wyjątkowe muzyczne wydarznie. Więcej informacji tutaj.

Przypominamy, że Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym. Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Kings Of Leon, Queens of the Stone Age, The ProdigyOutkast, Timbaland, PixiesFlorence and the Machine, Rita Ora, Ella Eyre, KasabianSnoop LionDavid Guetta, Lily Allen, I Am Giant, Hurts, Chase & Status, Miles Kane, The Pretty Recklessm The Wombats oraz French Films.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 dostępne są już w sprzedaży na stronach www.orangewarsawfestival.plwww.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.

Orange Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych.

Więcej o cenach wejściówek możecie poczytać tutaj.

Więcej informacji o festiwalu także na oficjalnej stronie: http://orangewarsawfestival.pl/