31 marca 2014 10:14 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Jak już od jakiegoś czasu wiadomo w czerwcu tego roku w Sali Kongresowej wystąpi jedna z najbardziej cenionych wokalistek na świecie – Tori Amos. Dziś dowiedzieliśmy się, że występ artystki poprzedzi niezwykły duet – Trevor Moss & Hannah Lou.

Wiemy kto wystąpi przed Tori Amos w WarszawieW muzyce duetu Trevor Moss & Hannah Lou można się zakochać. Jest kameralną, ludową poezją przy delikatnych dźwiękach akustycznej gitary. Namiętna, piękna i ponadczasowa prezentowana w najwyższej jakości. Pełne harmonii utwory i anielski wokal przenoszą słuchacza do pięknego świata budowanego muzyką duetu.
Więcej informacji na: http://trevormossandhannahlou.com/

Koncert Tori Amos odbędzie się 12 czerwca w Sali Kongresowej w Warszawie. W roli supportu wystąpią Trevor Moss & Hannah Lou.

Bilety dostępne są w sprzedaży na stronie www.LiveNation.pl w cenach 178 zł – 278 zł.

{youtube}t3LHDEO_6z8{/youtube}

Tori Amos to jedna z najbardziej utalentowanych i szanowanych artystek, kompozytorek i wokalistek z ostatnich 20 lat , ogłosiła wydanie nowego albumu – „Unrepentant Geraldines”, na wiosnę 2014 roku. Nowy albym wspierać będzie rozległa światowa trasa koncertowa rozpoczynająca się 7 maja 2014 roku w Dublinie. W ramach europejskiej trasy do Polski artystka zawita 12 czerwca do Sali Kongresowej w Warszawie.

{youtube}q8ljHOSqc4A{/youtube}