8 stycznia 2014 11:37 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

17 stycznia w Bydgoszczy wystąpi charakteryzujący się ciętymi i kontrowersyjnymi tekstami Słoń, który wraz Mikserem promować będzie drugą część Demonologii. Słoń i Mikser z Demonologią 2 w Estradzie
Demonologia to wspólne dzieło Słonia i Miksera, które obiło się dużym echem wśród słuchaczy hiphopowych i nie tylko. Duet ten swoją kontrowersyjną muzyką zyskał dużą popularność, a fani oczekiwali niecierpliwie kolejnej odsłony kolaboracji tych dwóch muzyków. Na drugą odsłonę przyszło wszystkim poczekać aż 3 lata, kiedy to w październiku 2013 roku światło dzienne ujrzała Demonologia 2. Album składa się z dwóch płyt, na których znajduje się łącznie 27 utworów. Poza Słoniem i Mikserem gościnnie pojawiają się także wykonawcy tacy jak Pih, Paluch, czy Shellerini.

{youtube}a8ie5Pkjy1g{/youtube}

Już 17 stycznia Słoń i Mikser pojawią się w Bydgoszczy, aby promować drugą odsłonę swojej demonicznej opowieści. W roli supportu pojawi się Black & Dess – Studio Wanted oraz ONP Squad.

Bilety będą dostępne w kilku pulach. Cena wejściówek w pierwszej puli wynosi 25 złotych. Dostępne są w klubie Estrada, Cartridge world (ul. Dworcowa 66) oraz Criminal 13 (ul. Dworcowa 37).