28 stycznia 2014 11:10 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Rob Zombie to kolejny artysta, który pojawi się w Polsce w 2014 roku. Muzyk pojawi się na deskach warszawskiego klubu Stodoła 6 lipca.

Rob Zombie wystąpi w Polsce!

Artysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji – Rob Zombie ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy projektami z pogranicza filmu, muzyki i publikacji. Teraz, siedmiokrotnie nominowany do nagród Grammy, artysta wydaje swój piąty solowy album „Venomous Rat Regeneration Vendor”, zawierający singiel promujący “Dead City Radio and the New Gods of Super Town”, wraz z takimi utworami jak ” Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga „,” Lucifer Rising ” ” Rock and Roll ( In a Black Hole) ” i “We’re an American Band.”

Jako muzyk, Rob Zombie sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie. Jego ostatni album studyjny Hellbilly Deluxe 2 był długo oczekiwany. Album został wydany dekadę po jego poprzedniku – Hellbilly Deluxe – albumu, który zaprezentował Zombie jako artystę solowego, po rozpadzie grupy White Zombie . Potrójnie platynowy album zawierał także serię udanych singli radiowych – “Dragula” “Superbeast” and “Living Dead Girl,” które zdominowały stacje radiowe .

Unikalny głos Zombie zyskał uznanie mediów zarówno filmowych jak i muzycznych oraz wydawców. Tom Zombie jest wielbicielem i twórcą horrorów jego produkcje w świecie kina to The Lords of Salem, produkowanym we współpracy z Jasonem Blum, Stevenem Schneiderem, Oren Peli (Naznaczony , Paranormal Activity) i Andym Gouldem.

{youtube}ey-AmU6Nbgk{/youtube}

Odniósł także sukces w remake’u Johna Carpenter’a Halloween w 2007 roku, który w czasie premiery, bijąc wszelkie rekordy zarobił ponad 80.000.000 dolarów w Box Office. Tchnąłwszy nowe życie w Halloween, uczestniczył także w reżyserii Halloween 2 (Dimension) w sierpniu 2009 roku . Wcześniej Zombie napisał i wyreżyserował kultowy Dom 1000 trupów (Lionsgate) w 2004 i w 2005 jedo kontynuację fantastyczne Bękarty Diabła (Lionsgate). Napisał także serię komiksów.

W ciągu ostatnich dwóch dekad Zombie wyreżyserował także dziesiątki teledysków, m.in dla Ozziego Osbourne’a. Przyczynił się do powstania kilkudziesięciu ścieżek dźwiękowych, nie boi się przekraczania gdy chodzi o media zarówno audio i wizualne. Wygrał MTV Music Video Award w 1995 za „More Human Than Human” White Zombie. Do historii przeszedł jako pierwsza samodzielny artystka odebierający nagrodę w tej kategorii.

W ubiegłym roku, oprócz pracy nad filmami Zombie zdominował również świat koncertując z Megadeth, a następnie z Marilynem Mansonem na „Twins Evil Tour”.

Zombie i jego banda maniaków – John 5 – gitara, Piggy D – bas i perkusista – Ginger Fish opracowali także multimedialną produkcję, wraz z ponadgabarytowymi LED ekranami na trasę Rockstar Mayhem . Spektakl otrzymał świetne recenzje jako kolaż psychotronicznych klipów filmowych, spektakularny pokaz świateł, pirotechnikę oraz za szalone gitarowe riffy na festiwalach na całym świecie .

Jeśli chodzi o przedsięwzięcia artystyczne Rob Zombie potrafi osiągnąć to co wydaje się prawie niemożliwe.

Rob Zombie wystąpi w Stodole w Warszawie 6 lipca.

Bilety w cenie 165 złotych dostępne w sprzedaży od środy 29 stycznia na www.Stodola.pl i www.LiveNation.pl