30 stycznia 2014 08:40 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Znamy kolejnego artystę, który pojawi się w tym roku w Kostrzynie na Przystanku Woodstock. Do składu dołącza wykonawca reggae – Protoje.

Protoje kolejnym wykonawcą Przystanku WoodstockProtoje, a właściwie Oje Ken Olliver to artysta z Jamajki, który muzykalność ma we krwi. Jego mata, Lorna Bennett, jest wokalistką, która zasłynęła ze swojej interpretacji utworu „Beakfast In Bed”. Jego ojciec natomiast był znanym wykonawcą Calypso z wysp św. Wincenta. Sam Protoje ma na swoim koncie tak znakomite przeboje, jak „Dread”, „Ja”, czy „Roll”. Debiutancki album artysty, zatytułowany „The Seven Year Itch” ujrzał światło dzienne w 2011 roku. Płyta została znakomicie przyjęta przez słuchaczy i recenzentów co przyniosło wykonawcy niezwykłą popularność.

Protoje wydał między innymi singiel „Rasta Love”, w którym gościnnie można usłyszeć syna legendy reggae, Boba Marleya, który również pojawi się w tym roku na Przystanku Woodstock – Ky-Mani Marley.

{youtube}AkWXXGe49cw{/youtube}

Przypominamy, że Przystanek Woodstock 2014 odbędzie się w dniach 31 licpa – 2 sierpnia tradycyjnie w Kostrzynie. Wcześniej potwierdzono występy formacji Accept, Skid Row, Lao Che, Volbeat oraz Ky-Mani Marley (syn legendy reggae, który zagra koncert Tribute to Bob Marley).