14 stycznia 2014 20:05 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 16 stycznia w bydgoskim klubie Estrada StageBar odbędzie się koncert charytatywny formacji Factor 8 oraz Okash, podczas którego pieniądze będą zbierane na leczenie Kubusia, który choruje na wrodzoną łamliwość kości.

Okash i Factor 8 zagrają dla chorego KubusiaFactor 8 to zespól, który powstał w 2009 roku. Muzyka formacji to połączenie szeroko pojętego rocka i metalu. Kompozycje grupy charakteryzują melodyjne linie solowe gitar, które przeplatają się z o oldschoolowym wokalem i progresywnymi riffami. Mimo dosyć krótkiego stażu, Factor 8 dał o sobie już znać występując m.in. na Riff Estrada Festival, gdzie zaszedł do finału i zdobył nagrodę publiczności. Podczas koncertu grupa będzie promowała swój debiutancki album.

{youtube}TSx5sQAOIGA{/youtube}

Okash to stosunkowo młoda, aczkolwiek doświadczona formacja. Zespół na swoim koncie ma liczne występy w różnych regionach naszego kraju, grając przy tym u boku takich grup, jak: Christ Agony, Frontside, TSA, Escape From, NoNe, czy Leash Eye. Do tej pory formacja ma na swoim koncie jeden długogrający krążek, jednak podczas tego koncertu światło dzienne ujrzy kolejne wydawnictwo zespołu.

{youtube}wcNq-kjtI4Y{/youtube}

Cena biletu wynosi jedyne 10 złotych.

Rozkład jazdy:
20:00 – 20:45 Okash
21:00 – 22:00 Factor 8

„Zbiórka publiczna za zgodą Prezydenta Miasta Bydgoszcz – decyzja nr 3704 z dnia 17 grudnia 2013 roku”