27 lutego 2014 12:17 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Dziś poznaliśmy kolejnego wykonawcę, który wystąpi pierwszego dnia wydarzenia. 13 czerwca na Warszaw Stage swój występ da Lily Allen. Lily Allen wystąpi podczas Orange Warsaw Festival 201
Lily Allen to brytyjska wokalistka popowa, która swoją karierę muzyczną rozpoczęła w bardzo młodym wieku. Już w 2006 roku ukazało się pierwsze solowe wydawnictwo artystki, zatytułowane „Alright, Still”, które spotkało się z bardzo dobrym odbiorem mediów oraz słuchaczy. Na kolejny album słuchacze poczekać musieli 3 lata. W swoim dorobku wokalistka ma także współpracę chociażby z Pink. 12 listopada 2013 roku ukazał się pierwszy od 2009 roku singiel Allen, który jest zapowiedzią nowego albumu.

{youtube}E0CazRHB0so{/youtube}

Przypominamy, że Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym. Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Kings Of Leon, Queens of the Stone Age, Outkast, Timbaland, PixiesFlorence and the MachineKasabianSnoop Lion oraz David Guetta.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 dostępne są już w sprzedaży na stronach www.orangewarsawfestival.plwww.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.

Orange Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych.

Więcej o cenach wejściówek możecie poczytać tutaj.

Więcej informacji o festiwalu także na oficjalnej stronie: http://orangewarsawfestival.pl/