27 marca 2014 13:19 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Nieustannie poznajemy kolejnych wykonawców, którzy w dniach 13-15 czerwca wystąpią podczas Orange Warsaw Festival. Dziś organizatorzy podali nazwiska dwóch artystek, które pojawią się 14 czerwca na Stadionie Narodowym.

Nieustannie poznajemy kolejnych wykonawców, którzy w dniach 13-15 czerwca wystąpią podczas Orange Warsaw Festival. Dziś organizatorzy podali nazwiska dwóch artystek, które pojawią się 14 czerwca na Stadionie Narodowym i wystąpią u boku m.in. Florence & The Machine.Pierwszą z ogłoszonych dziś artystek jest Rita Ora. Jest to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie brytyjskiego popu. Pierwsze utwory wydała już w 2007 roku, ale prawdziwą popularność zdobyła w 2012 roku wraz z wydaniem swojego debiutanckiego albumu pt. „Ora”. Wydawnictwo zapowiadał singiel „R.I.P”, nagrany wspólnie z Tinie Tempah, a wyprodukowany przez duet Chase&Status, który także będzie gościem tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival. Utwór od razu wspiął się na szczyt brytyjskiej listy singlowej. Kolejny utwór z albumu pt. „How We Do (Party)” powtórzył sukces pierwszego singla, co spowodowało, że w 2012 roku Rita Ora była artystką z największą ilością „numerów 1” w Wielkiej Brytanii. Sukces artystki przypieczętowały nominacje do prestiżowych nagród takich jak: BRIT Award czy MTV Europe Music Awards. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania drugiej płyty, którą będzie promował singiel „I Will Never Let You Down”.

{youtube}L1l9WST5lXM{/youtube}

Nieustannie poznajemy kolejnych wykonawców, którzy w dniach 13-15 czerwca wystąpią podczas Orange Warsaw Festival. Dziś organizatorzy podali nazwiska dwóch artystek, które pojawią się 14 czerwca na Stadionie Narodowym i wystąpią u boku m.in. Florence & The Machine.Drugą artystką, której występ dziś ogłoszono, jest brytyjska wokalistka i kompozytorka – Ella Eyre. Jej talent został dostrzeżony przez management na zajęciach wokalnych w szkole artystycznej. Krótko po tym podpisała kontrakt wydawniczy z Virgin Records. Największą popularność przyniósł jej nagrany wspólnie z Rudimental utwór „Waiting All Night”, który zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście nagrań singlowych. W listopadzie 2013 roku pojawiła się również gościnnie w utworze Naughty Boy’a pt. „Think About It”. Jej najnowsze wydawnictwo to solowa EPka pt. „Deeper”, a jej debiutancki solowy album zaplanowany jest na połowę 2014 roku. Od początku kariery Ella Eyre jest doceniana przez krytyków, co zaowocowało nominacjami m.in. do prestiżowej BRIT Award w kategorii „Critics Choice” oraz nagrody MTV w kategorii „Brand New For 2014”

{youtube}lqPC3dmKFdw{/youtube}

Obie artystki pojawią się na 14 czerwca Warsaw Stage podczas Orange Warsaw Festival. Oznacza to, że wystąpią u boku m.in.: Hurts.

Przypominamy, że Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 13-15 czerwca na Stadionie Narodowym. Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Kings Of Leon, Queens of the Stone Age, Outkast, Timbaland, PixiesFlorence and the MachineKasabianSnoop LionDavid Guetta, Lily Allen I Am Giant, Hurts, Chase & Status, Miles Kane, The Pretty Recklessm The Wombats oraz French Films.

Bilety na Orange Warsaw Festival 2014 dostępne są już w sprzedaży na stronach www.orangewarsawfestival.plwww.eventim.pl oraz w sieci autoryzowanych punktów Eventim.

Orange Polska przygotowała dla swoich klientów specjalną ofertę 15 proc. rabatu na zakup biletów festiwalowych.

Więcej o cenach wejściówek możecie poczytać tutaj.

Więcej informacji o festiwalu także na oficjalnej stronie: http://orangewarsawfestival.pl/