9 kwietnia 2014 09:02 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Od lat kontrowersje wzbudza śmierć wokalisty formacji Nirvana – Kurta Cobaina. W tym roku światło dzienne ujrzy film, który obwinia Courtney Love. Zobacz trailer „Soaked in Bleach”.

Courtney Love winna śmierci Cobaina? Zobacz  zapowiedź kontrowersyjnego filmu!Dokładnie 5 kwietnia minęło 20 lat od śmierci Kurta Cobaina – lidera legendarnej grunge’owej formacji, którą bez wątpienia jest Nirvana. Była to ogromna strata dla muzycznego świata i mimo, że upłynęło tyle lat, sprawa wciąż wzbudza ogromne emocje. Teoretycznie wszystko wiadomo – słaby psychicznie, uzależniony od narkotyków i zagubiony muzyk popełnia w domu samobójstwo. Są jednak osoby przekonane, że do śmierci artysty doprowadziły osoby trzecie, a szczególnie podejrzewana jest o to była partnerka Cobaina – Courtney Love.

Osoby, które nie wierzą, że wokalista odebrał sobie życie, zapewne ucieszą się z faktu, iż powstał właśnie film „Soaked in Bleach”, który przybliża sprawę śmierci lidera Nirvany i mocno obwinia wdowę po artyście. Reżyserem został Benjamin Statler, który w swoim dorobku ma już takie produkcje, jak „Akt odwagi” oraz „Przynęta”. Całość produkcji oparta jest o oficjalne akta sprawy śmierci Cobaina, autentyczne nagrania oraz zeznania ekspertów. W filmie aktorzy wcielą się w rolę Kurta Cobaina, Courtney Love oraz śledczych, a nakręcone z udziałem aktorów sceny będą przeplatane fragmentami programów telewizyjnych z tamtego okresu.

W sieci dostępny jest już ponad czterominutowy trailer filmu, który jest jego mocną zapowiedzią i wniosek z niego wynikający jest jeden – to Courtney Love jest winna śmierci Kurta Cobaina. A to dopiero początek emocji, bowiem pełen obraz dopiero ujrzy światło dzienne. Premiera jeszcze w tym roku!

Poniżej zapowiedź filmu „Soaked in Bleach”.

{youtube}IROv4dE_p_E{/youtube}

Przypominamy, że w tym roku Nirvana dołączy do legendarnych wykonawców, którzy wniesieni zostali do Rock’N’Roll Hall of Fame.