14 marca 2014 08:38 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 14 kwietnia w krakowskim klubie Fabryka wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek popowych w Polsce – Ania Dąbrowska.

Ania Dąbrowska już dziś w KrakowieAnia Dąbrowska to jedna z najbardziej utalentowanych polskich artystek, która od lat udowadnia, że ciężka praca, samozaparcie i oddanie się sprawie może przynieść oczekiwane efekty. Wokalistka mimo porażki w programie „Idol”, gdzie zajęła ósme miejsce, aktywnie dążyła do osiągnięcia swoich celów i marzeń. Pochodząca z Chełmu, a od lat mieszkająca w Warszawie artystka, w ciągu dekady osiągnęła kolosalną popularność. Każda jej płyta, poza debiutem, uzyskała status platynowy. Wylansowała wiele przebojów, jak chociażby „Tego chciałam”, „Trudno mi się przyznać”, „Charlie Charlie”, „W spodniach czy w sukience”. Ciekawym projektem był krążek „Ania Movie”, na którym znalazły się interpretacje popularnych tematów filmowych (m.in. z „Nocnego kowboja”, „Absolwenta”). Anię znamy również z bycia jurorką w pierwszej edycji programu „The Voice Of Poland” (obok Nergala, Piaska i Kayah). Rok później, w październiku 2012, ukazała się piąta płyta piosenkarki, „Bawię się świetnie”. Właśnie ten materiał Ania Dąbrowska będzie promować na koncercie. I na pewno zrobi wszystko, aby wszyscy wraz z nią świetnie się bawili.

{youtube}Na_kBHxZSGc{/youtube}

Koncert odbędzie się 14 marca w krakowskim klubie Fabryka. Wejściówki dostępne są w przedsprzedaży w cenie 40 złotych. W dniu koncertu ich koszt wyniesie 50 złotych.