1 marca 2013 10:32 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Tym razem przedstawiamy Wam przepiękną i wyjątkowo uzdolnioną wokalistę, jaką bez najmniejszych wątpliwości jest Malwina Kusior.

Wyjątkowy wdzięk i talent - Malwina KusiorMalwina Kusior to artystka, która swoje pierwsze sceniczne kroki zaczęła stawiać już w 2005 roku na deskach Teatru Muzycznego, gdzie wystąpiła jako Sara w musicalu Romana Polańskiego „Taniec Wampirów“. Już rok później odebrała ona Platynową Płytę za album muzyczny z tego przedstawienia, natomiast kolejny rok przyniósł jej nową rolę. Wówczas Malwina wcieliła się w postać Królowej Aby w spektaklu Wojciecha Kępczyńskiego, zatytułowanym „Akademia Pana Kleksa“. Płyta z tego spektaklu pokryła się złotem, natomiast artystka wyśpiewała na niej utwór „Meluzyna – historia podwodnej miłości“. W 2012 roku, po wielu latach swojej artystycznej drogi Malwina wydała solowy album, zatytułowany „Przeznaczenie“.

{youtube}hu4UPhgVJyQ{/youtube}

Płyta ta jest mieszanką popu, r&b, współczesnych komputerowych brzmień oraz rockowych akcentów. Kompozytorem muzyki jest Piotr Bogucki, natomiast autorką tekstów jest sama wokalistka. Na albumie tym Malwinę można usłyszeć w zupełnie innej stylistyce niż do tej pory. Płyta jest mieszanką nowoczesnych brzmień, niebanalnych tekstów oraz zaskakujących muzycznych rozwiązań. Wszystko to jest doprawione fantastycznym głosem Malwiny.