18 stycznia 2013 14:05 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Metalfest 2013- kolejne gwiazdy zapowiedziały swoją obecność !

mf

Uwaga ! Wszystkich mieszkańców Jaworzna oraz okolic, lubujących się w delikatnych rytmach muzyki pop, prosi się o opuszczenie domostw w dniach 20-22 czerwca. Najlepiej udać się w daleką podróż- dla własnego bezpieczeństwa !

W tym czasie na Waszych ziemiach zapanuje chaos i zniszczenie !

W ramach kolejnej edycji festiwalu Metalfest 2013 zjadą się najwięksi tytani muzyki metalowej ! 

Dla tych, którzy nie boją się o własne życie, mamy dobrą wiadomość- swoją obecność na koncercie potwierdziły kolejne zespoły: Volbeat, Satyricon, Hatebreed oraz Napalm Death !

Duńczycy z Volbeat zawitają do Polski w ramach promocji najnowszego wydawnictwa- Outlaw Gentlemen & Shady Ladies. Album pojawi się w sprzedaży w pierwszej połowie tego roku. Opinie o nim są bardzo przychylne, a nadzieje z tym specyficznym zespołem, mieszającym gatunki rock nad rolla, heavy metalu z odrobioną punka i rockabilly, również niemałe. Bądź co bądź, nie każdy zespół jest wybierany przez legendarną Metallikę jako gość specjalny.

Na temat Satyricon zdania ostatnio są bardzo podzielone. Grupa prowadzona przez Frosta i Wongravena nie gra już tak ekstremalnie, jak czyniła to do tej pory. Kolokwialnie mówiąc: złagodniała. Na szczęście nadal świetnie sprawdza się podczas dużych koncertów, a wśród rzeszy fanów metalu, nadal uchodzi za ikonę gatunku black metalowego.

Hatebreed również będą promowali swój ostatni album, aczkolwiek nie zabraknie również starych, dobrze znanych fanom utworów, takich jak: I Will Be Heard, Live For This czy Everyone Bleeds Now.

Małą odskocznią od metalowych brzmień będzie kapela Napalm Death. Muzycy idą w kierunku hardcore/punk z lekką domieszką grand-core’u. W zeszłym roku ukazała się ich 15 (sic!) płyta- Utilitarian. 

Oprócz tego, zobaczymy również: Unearth, Arkona, Red Fang, Hatesphere, Elvis Deluxe, Dragon’s Eye oraz Ass To Mouth.

Przypominamy, iż wcześniej już zapowiedzieli się Down, Sodom i Entombed oraz polskie formacje Vedonist, Belzebong i Thaw.

Ceny biletów:
Karnet 3-dniowy – 229 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu – 289 zł
Karnet 3-dniowy + pole namiotowe – 239 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu – 299 zł
Karnet 3 dniowy + pole namiotowe VIP – 249 zł do 31 stycznia. W dniu festiwalu – 309 zł

Informacje o biletach jednodniowych- wkrótce.