13 sierpnia 2012 21:22 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Już 9 września w warszawskiej Progresji odbędzie się wyjątkowy koncert, podczas którego artyści wystąpią specjalnie dla chorego na Boreliozę Andrzeja „Lenia” Leńczuka.

Wyjątkowy koncert w Progresji
Właściwie słowa umieszczone na stronie tego wyjątkowego wydarzenia na Facebooku idealnie oddają jak ważna i szlachetna jest to akcja. Dlatego też cytujemy:

„Nieformalna koalicja Polskiej sceny tatuatorskiej zaprasza na koncert charytatywny z którego dochód będzie przekazany na wsparcie i leczenie chorego na Boreliozę Andrzeja „Lenia” Leńczuka. Nie ma w Polsce osoby związanej z tatuażem która by nie znała twórczości Andrzeja. Zły los sprawił że życie i twórczość Lenia zakłóciła ciężka choroba która uniemożliwia w jego przypadku normalnie funkcjonowanie i prace. Jako przyjaciele Andrzeja nie możemy patrzeć spokojnie na jego chorobę i problemy z nią związane. Dlatego w spontanicznym geście niesiania mu wsparcia organizujemy koncert charytatywny. Zapraszamy wszystkich chcących wesprzeć naszą idee, cel jest szczytny a czasu mało. Przyjeżdżajcie tłumnie, pokażmy naszą jedność i determinację. Andrzej nas potrzebuje! Liczymy na Was!!! WARSZAWA 9 wrzesień 2012”

Akcja szlachetna a i impreza godna uwagi, bowiem na scenie będzie okazja aby podziwiać występu zespołów takich jak: 52 Dębiec, The Old Cinema, Deriglasoff, AmetriA, Faust Again oraz NoNe. Koszt biletu wynosi 35 złotych. Start o godzinie 12:00.