4 września 2012 18:53 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Światło dzienne ujrzał właśnie pierwszy videoklip promujący „Rising”!

warnervainWill Wallner i Vivien Vayne to hard-rockowy duet, którego płyta już niebawem (8 października) zadebiutuje na półkach w polskich sklepach. Znane są już okładka, a także tracklista. W końcu pojawił się pierwszy teledysk promujący album, nagrany do utworu „Streets of rage”. Jest to utwór szczególny dla Wallnera i Vivien, gdyż to właśnie w jego realizacji wzięli udział zarówno  Vinny Appice  (Black Sabbath, Dio) jak i Carmine Appice (Ozzy Osbourne, Pink Floyd, Vanilla Fudge, Ted Nuggent)  . Videoklip do tego właśnie kawałka, to zaznaczenie ogromnego wkładu obu braci w tworzenie płyty.

Wśród innych wykonawców którzy pomagali w tworzeniu płyty są : Brian Tichy (Whitesnake, Billy Idol, Ozzy Osbourne),  Rudy Sarzo (Yngwie Malmsteen, Ozzy Osbourne, Whitesnake, Dio), Tony Franklin (Jimmy Page, Kate Bush, David Gilmour, Whitesnake), Jimmy Bain (Rainbow, Dio, Phil Lynott), Derek Sherinian (KISS, Dream Theater, Alice Cooper, Yngw ie Malmsteen) i Tony Carem (Rainbow).  

Mimo udziału tylu wspaniałych wykonawców to Wallner i Vayne są twórcami oraz producentami ośmiu z dziewięciu utworów, które znajdują się na płycie.

Lista utworów:

1. The Dream
2. Dreamstealer
3. Streets Of Rage
4. Fourteen Twenty Eight
5. All That I Want
6. Miles Ahead
7. Soul Monster
8. Rising
9. Indestructible

{youtube}D_z8sbTohpg{/youtube}