22 sierpnia 2012 19:48 » Opublikowane przez: » Zostaw komentarz 

Z przyjemnością informujemy, że w listopadzie do naszego kraju przybędzie jedna z najpopularniejszych formacji metalowych na świecie – Testament.

Testament wystąpi w Krakowie!
Testament od lat zalicza się do czołówki metalowych kapel i posiada fanów praktycznie w każdym zakątku świata. Twórcy genialnych płyt takich jak „Low”, czy „The Gathering”, tym razem przyjadą do Polski promować swoje najnowsze wydawnictwo, zatytułowane „The Dark Roots of Earth”. Płyta pokazuje, że pomimo upły lat muzycy nadal są w doskonałej formie i wciąż nagrywają wspaniałe kompozycje. W skład krążka wchodzi 14 genialnych kompozycji, z czego 3 są coverami innych wykonawców. Poza autorskimi utworami zespołu na krążku mamy okazję usłyszeć zatem muzyków z Testamentu we własnej interpretacji „Powerslave” Iron Maiden, czy „Dragon Attack” grupy Queen. Co usłyszeć będzie można podczas koncertu zespołu w Polsce? O tym będą miały okazję przekonać się wszystkie osoby, które 16 listopada pojawią się w krakowskim klubie Studio.

Chociaż do listopada jeszcze trochę czasu już warto zaopatrzyć się w bilety. Chętnych na to wyjątkowe widowisko z pewnością bowiem nie zabraknie. Bilety na koncert grupy dostępne są w przedsprzedaży w cenie 95 złotych. W dniu koncertu wejściówki dostępne będą w cenie 110 złotych. Bilety systemowe oraz kolekcjonerskie będą dostępne na początku września.

Supportem Testamentu podczas jedynego występu w Polsce będzie niemecka grupa Steel Engraved.